Ing. Miroslav NavarrůPomáhám lidem získat sebejistotu při používání počítače.

Jmenuji se Miroslav Navarrů a jsem lektor a konzulatnt kancelářských počítačových programů.

Mým posláním je spřátelit uživatele s kancelářskými programy v osobním počítači a naučit uživatele využívat možnosti, které výpočetní technika nabízí. Firmám i jednotlivcům tak šetřím čas a tím i peníze, které na danou činnost vynakládají. Uživatelům přináším sebevědomí a klid při práci s osobním počítačem.

Je pro mne důležité, aby klienti odcházeli z konzultací a z kurzů spokojení a aby získané vědomosti uměli používat v praxi. Proto nabízím konzultace s malým kolektivem nebo přímo s jednotlivci. Vím, že každý z nás má své potřeby a individuální přístup je pro mne důležitý.

Nabízím vstřícný přístup k vám i k vašim potřebám.

Zaměřuji se na předávání ucelených informací, protože jsem se naučil, že stačí aby nějakou část toho, co lektor považuje za samozřejmost, uživatel neznal a tato neznalost jej stojí zbytečně vynaložený čas a stres. Vím, že každný z nás je odborníkem ve své oblasti a při konzultacích dbám na to, abyste měli potřebné znalosti.

Zkušenosti jsem získal vedením kurzů konzultací, psaním knih a článků do časopisu Počítač pro každého.

Za posledních třicet let jsem vedl více než 600 kurzů a konzultací zaměřených převážně na Excel, Outlook, PowerPoint a Word.

První knihy o práci s počítači vydal v devadesátých letech G-Comp, v současné době jsem jedním z autorů vydavatelství Grada, které vydalo postupně tyto knihy:

Titulní stránka Nebojte se počítače

Nebojte se počítače

Titulní stránka Excel2019

Excel 2019 - Podrobný průvodce uživatele

Titulní stránka Excel2016

Excel 2016 - Podrobný průvodce uživatele

Tuto knihu jsme napsali společně s paní Norou Izabelou Wals.
Kniha je určená pro ty, kteří si o sobě myslí, že s počítači, tablety a chytrými mobily začínají.

Obě knihy jsem psal pro uživatele, kteří základy Excelu znají a chtějí využívat jeho možnosti v běžné kancelářské praxi. Abyste s Excelem dosáhli kýženého výsledku, je často nutné použít několik nástrojů. Jedna věc dané nástroje znát, druhá věc je spojit je tak, abyste dostali kýžený výsledek. V knize jsem se snažil o obojí, tedy jak o představení jednotlivých nástrojů, tak o jejich použití v praxi.

Kniha Excel 2016 vyšle v roce 2017 a v polovině roku 2018 již byla velká část nákladu vyprodaná. Protože v tu dobu přicházel na trh Excel 2019, byla nová verze knihy věnovaná této verzi Excelu. Excel 2019 vyšel v nákladu  10 000 výtisků na začátku roku 2019, v září 2020 byla kniha téměř vyprodaná a připravuje se její dotisk.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.